حساب کاربری | عضویت
امروز: ۱۳۹۷ يکشنبه ۳۱ تير بنتونیت خالص برای انجام طرح های تحقیقاتی
شرکت زرین خاک قاین با عنایت به اهداف آرمانی خود و در جهت شناخت هرچه بیشتر ویژگی های محصولات تولیدی خود و تأمین نظر مصرف کنندگان، آماده ی همکاری در طرح های تحقیقاتی مرتبط با محصولات تولیدی خود می باشد. لذا این شرکت آمادگی آن را دارد تا بنتونیت سدیمی و کلسیمی دارای آنالیز معتبر از سازمان زمین شناسی کشور را برای انجام طرح های تحقیقاتی شما به‌طور رایگان تأمین نماید. شایان ذکر است که تاکنون چندین طرح تحقیقاتی با حمایت های مالی و معنوی شرکت زرین خاک قاین در مورد محصولات تولیدی این شرکت شامل زرین بایندر(بنتونیت سدیمی) و بنتونیت کلسیمی به انجام رسیده است که مهم ترین آن ها به این شرح می باشد: اثرات زرین بایندر و بنتونیت کلسیمی در تغذیه ی جوجه های گوشتی- خانم مهندس فاطمه خانه دار- 1389-دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، اثرات زرین بایندر و بنتونیت کلسیمی بر نیتروژن آمونیاکی شکمبه و عملکرد گوساله های نر پرواری-آقای مهندس مرتضی خباز سیرجانی-1391- دانشگاه فردوسی مشهد، و اثرات زرین بایندر بر کاهش بقایای سموم کشاورزی در خوراک دام و محصولات دامی شامل شیر و گوشت- آقای دکتر محسن کاظمی- 1391- دانشگاه فردوسی مشهد. هم اکنون نیز 2 طرح تحقیقاتی به شرح زیر در حال اجرا می باشد: 1- اثرات زرین بایندر و بنتونیت کلسیمی در جذب سموم قارچی(مایکوتوکسین ها) و کاهش ورود آفلاتوکسین ها به شیر-آقای دکتر محسن مجتهدی- دانشگاه فردوسی مشهد، 2- استفاده از بنتونیت در تغذیه ی انسانی- خانم دکتر میر حسینی-دانشگاه فردوسی مشهد. برای دریافت اطلاعات کامل تر از اهداف تحقیقاتی شرکت به منوی تحقیق و توسعه در سایت شرکت مراجعه فرمایید.
تاريخ: ۱۳۹۲/۱/۳۱
 

نظر کاربران

نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:

آخرین اخبار
  برگزاری همایش فعالان صنعت دام و طیورشمال کشور در بابلسر
گروه ویوان سمینار ویژه فعالان صنعت دام وطیور شمال کشور در بابلسر برگزار نمود. در این گردهمایی جناب آقای دکتر حسینی عضو هیات علمی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و جناب آقای دکتر مختاری عضو هیات علمی دانشگاه و رایزن همکاریهای علمی و آموزشی به ایراد سخنرانی پرداختند.

  مصاحبه مدیرعامل گروه ویوان با رادیو اقتصاد
مهندس احسان میرزاده ساعت 9 صبح روز جمعه 17شهریور 1396 با رادیو اقتصاد گفتگو خواهند نمود.

  حضور گروه ویوان در نمایشگاه بین المللی استان اصفهان
گروه ویوان در پانزدهمین نمایشگاه تخصصی دام، طیور و آبزیان اصفهان میزبان فعالان صنعت دامپروری و مرغداری از سراسر کشور بود.

مقالات
  اهمیت استفاده از زرین بایندر در تغذیه طیور
زرین‌بایندر به عنوان اولین توکسین بایندر و پلت بایندر معدنی در ایران، و دارای پشتوانه ی علمی گسترده تا کنون در چندین پایان نامه و طرح تحقیقاتی از لحاظ خاصیت توکسین بایندری مورد ارزیابی قرار گرفته و نسبت به جذب آفلاتوکسین ها بسیار اختصاصی عمل می کند، به طوری که تا کنون هیچ یک از موادی نظیر زغال اکتیو، دیواره ی مخمر، ترکیبات گیاهی و .... نتوانسته اند در جذب آفلاتوکسین ها با آن رقابت کنند.

  اهمیت استفاده از زرین بایندر در طرح های پرواربندی
امروزه بخش قابل توجهی از نیاز کشور به گوشت قرمز از طرح‌های پرواربندی فشرده تأمین می‌شود. یکی از مواد متراکم در تغذیه‌ی دام‌های پرواری منابع پروتئینی می‌باشد که استفاده‌ی بهینه از پروتئین خام و مخصوصاً NPN (نیتروژن غیر پروتئینی) می‌تواند هم از نظر اقتصادی و هم از نظر عملکرد دام حائز اهمیّت باشد.

  آلاینده ها و سموم موجود در خوراک حیوانات (بخش دوم)
خوراک حیوانات و علوفه های مورد استفاده در سراسر جهان، محتوی رنج وسیعی از مواد آلاینده و مواد سمی هستند که این مواد می توانند منشأ طبیعی داشته و یا حاصل فعالیت های بشری باشند.

  آلاینده ها و سموم موجود در خوراک حیوانات (بخش اول)
خوراک حیوانات و علوفه های مورد استفاده در سراسر جهان، محتوی رنج وسیعی از مواد آلاینده و مواد سمی هستند که این مواد می توانند منشأ طبیعی داشته و یا حاصل فعالیت های بشری باشند.

  فواید کاربرد بنتونیت فرآوری شده ی حرارتی ((زرین بایندر)) در تغذیه آبزیان
با توجه به آنچه در رابطه با استفاده از بنتونیت در جیره ی آبزیان به ویژه قزل آلا گذشت، کاربرد این ماده در جیره ها هم از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه است و هم از لحاظ کمک به سلامت عمومی جامعه و تأمین غذای سالم، اما در انتخاب بنتونیت مورد استفاده حتماً باید به نکاتی چند توجه نمود تا نتیجه ی مطلوب حاصل گردد.

  دریافت مقاله مربوط به تاثیر زرین بایندر بر عملکرد جوجه های گوشتی-زبان انگلیسی
دریافت مقاله مربوط به تاثیر زرین بایندر بر عملکرد جوجه های گوشتی-زبان انگلیسی

  پرورش اسب
نکات مهم در نگهداری و پرورش اسب ها

  آلومینوسیلیکات ها
آلومینوسیلیکات ها و بنتونیت

  مواد ضد تغذیه ای و مایکوتوکسین ها
مواد ضد تغذیه ای موجود در مواد خوراکی و مایکوتوکسین ها(سموم قارچی)

  اثرات تغذیه ای سموم ارگانوفسفره (فوزالون و دیازینون) در دام
تأثیر آفت‌کشهای ارگانوفسفره در مواد خوراکی، بر اکوسیستم شکمبه، عملکرد و متابولیت‌های خونی نشخوارکنندگان و میزان انتقال آن در فرآورده‌های دامی با و یا بدون زریّن‌بایندر(بنتونیت سدیمی با فرآوری خاص حرارتی)

لینک ها

 
گستره ی کاربرد محصولات
           
 
خوراک دام
  خوراک طیور   خوراک آبزیان   تولید کود کشاورزی   ایزوگام   حفاری   ارت


صفحه اصلی   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   اخبـــار   |   گالری تصاویر

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت زرین خاک قاین می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال