حساب کاربری | عضویت
امروز: ۱۳۹۷ يکشنبه ۳۱ تير


بیانیه ارزش شرکت زرین خاک قاین
کارکنان:
کارکنان شرکت زرین خاک قاین به عنوان اصلی ترین سرمایه های شرکت محسوب می گردند. ما بر این باوریم که برای جلب رضایت مشتریان خارجی سازمان، باید توجه خاصی به ارتقاء سطح توانمندی های کارکنان خود داشته باشیم. ما بر این باور استواریم که برای انجام کارهای بزرگ به انسانهای بزرگ و توانمند نیاز داریم و از همین رو سعی می نماییم تا بر اصول زیر همواره تاکید و توجه خاص داشته باشیم :
- شایسته گزینی: گزینش افراد مناسب و کاردان
- شایسته گماری: انتصاب افراد بر اساس توانمندی ها و تجاربشان در شغل های مورد نظر
- شایسته پروری: پرورش و آموزش افراد توانمند سازمان و توجه به فرایند آموزش به عنوان یک اصل مهم وپویا در این خصوص
- شایسته سالاری: تلاش در جهت ایجاد فرهنگ شایسته سالاری و ارج نهادن به افراد، ایده ها و اقدامات شایسته و ارزش آفرین در شرکت

مشتریان:
مشتریان شرکت زرین خاک قاین به عنوان اصلی ترین اجزاء فرایند کسب وکار این شرکت محسوب می گردند. در راستای ارج نهادن به نقش و جایگاه کلیدی مشتریان خود برآنیم تا هدفمان در جایگاه نخست، فروش و عرضه ارزش و اطمینان خاطر به مشتریان باشد تا اینکه صرفا به فروش محصولاتمان تمرکز کنیم. از همین رو همواره تلاش می نماییم تا با شناسایی دقیق نیازهای پیدا و پنهان مشتریان، نسبت به خلق هر چه بیشتر ارزش افزوده در طی زنجیره تولید و تامین، این زنجیره را به زنجیره تامین ارزش برای مشتریان خود تبدیل نماییم و تلاش کنیم تا این مهم به یک فرهنگ بنیادی و کلیدی در شرکت بدل شود.

کیفیت:
کیفیت محصولات، روح محصولات ما هستند. نگاه ما به کیفیت و تعریف آن و تعهد به حفظ آن، با بر آورده سازی نیازهای خواسته نشده مشتریان معنی پیدا می کند. از این رو تلاش می نماییم تا توجه به کیفیت را به یک فرهنگ و اصل محوری در تمامی فرایند های کاری شرکت خود بسط وگسترش دهیم. توجه به کیفیت تمام فرایندهای جاری شرکت با این باور که کیفیت محصول نهایی برآیند کیفیت تمام فرایند های جاری شرکت است، به عنوان یک اصل زیر بنایی و کلیدی همواره مد نظر مدیریت و کارکنان شرکت خواهد بود.

برند و نام تجاری:
برند و نام تجاری شرکت به عنوان شناسه هویتی شرکت محسوب می گردد. لزوم تعهد و احترام به نام شرکت و نام تجاری محصولات و تلاش در جهت غنا بخشیدن هرچه بیشتر به ارزش و جایگاه شرکت و محصولات آن به عنوان یک اصل مهم و ارزشی همواره مد نظر خواهد بود . از این رو می بایست افراد و کارکنان شرکت در هر سمت و جایگاهی که هستند تمام تلاش و توان خود را در این راستا به کار گرفته و از هیچ کوششی در این زمینه فرو گذار نکنند . چراکه در واقع شخصیت شرکت و محصولاتش تا حدود زیادی معرف شخصیت وجایگاه تک تک افراد آن شرکت بوده و اعتبار اجتماعی برند بر اعتبار شخصی هر یک از کارکنان می افزاید و این مائیم که این هویت را با تلاش و پویایی خود خلق می کنیم.

آخرین اخبار
  برگزاری همایش فعالان صنعت دام و طیورشمال کشور در بابلسر
گروه ویوان سمینار ویژه فعالان صنعت دام وطیور شمال کشور در بابلسر برگزار نمود. در این گردهمایی جناب آقای دکتر حسینی عضو هیات علمی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و جناب آقای دکتر مختاری عضو هیات علمی دانشگاه و رایزن همکاریهای علمی و آموزشی به ایراد سخنرانی پرداختند.

  مصاحبه مدیرعامل گروه ویوان با رادیو اقتصاد
مهندس احسان میرزاده ساعت 9 صبح روز جمعه 17شهریور 1396 با رادیو اقتصاد گفتگو خواهند نمود.

  حضور گروه ویوان در نمایشگاه بین المللی استان اصفهان
گروه ویوان در پانزدهمین نمایشگاه تخصصی دام، طیور و آبزیان اصفهان میزبان فعالان صنعت دامپروری و مرغداری از سراسر کشور بود.

مقالات
  اهمیت استفاده از زرین بایندر در تغذیه طیور
زرین‌بایندر به عنوان اولین توکسین بایندر و پلت بایندر معدنی در ایران، و دارای پشتوانه ی علمی گسترده تا کنون در چندین پایان نامه و طرح تحقیقاتی از لحاظ خاصیت توکسین بایندری مورد ارزیابی قرار گرفته و نسبت به جذب آفلاتوکسین ها بسیار اختصاصی عمل می کند، به طوری که تا کنون هیچ یک از موادی نظیر زغال اکتیو، دیواره ی مخمر، ترکیبات گیاهی و .... نتوانسته اند در جذب آفلاتوکسین ها با آن رقابت کنند.

  اهمیت استفاده از زرین بایندر در طرح های پرواربندی
امروزه بخش قابل توجهی از نیاز کشور به گوشت قرمز از طرح‌های پرواربندی فشرده تأمین می‌شود. یکی از مواد متراکم در تغذیه‌ی دام‌های پرواری منابع پروتئینی می‌باشد که استفاده‌ی بهینه از پروتئین خام و مخصوصاً NPN (نیتروژن غیر پروتئینی) می‌تواند هم از نظر اقتصادی و هم از نظر عملکرد دام حائز اهمیّت باشد.

  آلاینده ها و سموم موجود در خوراک حیوانات (بخش دوم)
خوراک حیوانات و علوفه های مورد استفاده در سراسر جهان، محتوی رنج وسیعی از مواد آلاینده و مواد سمی هستند که این مواد می توانند منشأ طبیعی داشته و یا حاصل فعالیت های بشری باشند.

  آلاینده ها و سموم موجود در خوراک حیوانات (بخش اول)
خوراک حیوانات و علوفه های مورد استفاده در سراسر جهان، محتوی رنج وسیعی از مواد آلاینده و مواد سمی هستند که این مواد می توانند منشأ طبیعی داشته و یا حاصل فعالیت های بشری باشند.

  فواید کاربرد بنتونیت فرآوری شده ی حرارتی ((زرین بایندر)) در تغذیه آبزیان
با توجه به آنچه در رابطه با استفاده از بنتونیت در جیره ی آبزیان به ویژه قزل آلا گذشت، کاربرد این ماده در جیره ها هم از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه است و هم از لحاظ کمک به سلامت عمومی جامعه و تأمین غذای سالم، اما در انتخاب بنتونیت مورد استفاده حتماً باید به نکاتی چند توجه نمود تا نتیجه ی مطلوب حاصل گردد.

  دریافت مقاله مربوط به تاثیر زرین بایندر بر عملکرد جوجه های گوشتی-زبان انگلیسی
دریافت مقاله مربوط به تاثیر زرین بایندر بر عملکرد جوجه های گوشتی-زبان انگلیسی

  پرورش اسب
نکات مهم در نگهداری و پرورش اسب ها

  آلومینوسیلیکات ها
آلومینوسیلیکات ها و بنتونیت

  مواد ضد تغذیه ای و مایکوتوکسین ها
مواد ضد تغذیه ای موجود در مواد خوراکی و مایکوتوکسین ها(سموم قارچی)

  اثرات تغذیه ای سموم ارگانوفسفره (فوزالون و دیازینون) در دام
تأثیر آفت‌کشهای ارگانوفسفره در مواد خوراکی، بر اکوسیستم شکمبه، عملکرد و متابولیت‌های خونی نشخوارکنندگان و میزان انتقال آن در فرآورده‌های دامی با و یا بدون زریّن‌بایندر(بنتونیت سدیمی با فرآوری خاص حرارتی)

لینک ها

 
گستره ی کاربرد محصولات
           
 
خوراک دام
  خوراک طیور   خوراک آبزیان   تولید کود کشاورزی   ایزوگام   حفاری   ارت


صفحه اصلی   |   درباره ما   |   ارتباط با ما   |   اخبـــار   |   گالری تصاویر

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت زرین خاک قاین می باشد.

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال